izmirliyiz

OSB

27.04.2021
OSB

OSB

Geçmişten günümüze kadar ahşaplar oldukça farklı amaçlarda kullanılmış olmaktadır. Yapılarda temel ve diğer bütün teknik işlemler için ahşap elemanları rahatlıkla tercih edilebilir olmaktadır. Bu ürünlerin başında ise günümüz şartlarında OSB gelmektedir. Esnek bir yapıya sahip olan bu parça altyapı sistemlerinde veya diğer cephelerde sıklıkla kullanılmaktadır. İstenildiği gibi özelleştirilme imkanını da sunmaktadır.

OSB özel olarak işlenen bir levha halinde kullanılmaktadır. Yalıtım için oldukça özel bir malzemedir. Ancak nem ve rutubet gibi durumların bulunmadığı mekanlarda kullanılması tercih edilebilir olmaktadır. Bazı özelleştirilmiş ve geliştirilmiş parçalar ise çok daha büyük avantajlar sağlayabilmektedir. Bu nedenle kullanım sırasında doğru olan türlerinin kullanılması öncelikli olarak tercih sebebi olmaktadır.

OSB Çeşitleri

Genel ve standart OSB modeli nem ve rutubete karşı dirençsiz olmaktadır. Ancak özel OSB türleri için nem ve rutubet bir zayıflık göstermeyebilir olmaktadır. Bu nedenle her yerde oldukça rahat bir şekilde kullanımı sağlanabilir. Sizler de kullanmadan önce bu noktada araştırma yapabilirsiniz. Modellere ve ürünlere göz atmak için https://salkimorman.com.tr/osb.htm sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.