izmirliyiz

Reklam

Her yıl katlanarak artan kullanıcı sayısı ile internet günümüzde önemi herkes tarafından kabul edilen bir mecra haline gelmiştir. Akıllı telefonların ve tablet bilgisayarların yaygınlaşması web ortamında geçirilen süreyi de gittikçe arttırmaktadır. Bunun bir sonucu olarak internet, günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu önemli mecrada varlık göstermek, reklam yapmak da gittikçe daha cazip olmaktadır.

Artan popülaritesi, reklam dönüşlerinin kolay ölçülebilir olması, düşük tanıtım maliyetleri gibi etkenlerle internet reklamları öne çıkmaktadır. İnternet reklamları, özellikle potansiyel kitleye hitap eden web sitelerine verildiğinde daha etkili olmaktadır.

Sitemiz izmirliyiz.com sadece İzmir ile ilgili içerik yayını yaptığından dolayı, İzmir’e ve İzmirliye yönelik tanıtım yapmak isteyen firmalar / markalar için ideal bir alandır.

Banner reklam, text backlink ve tanıtım yazısı yayını talepleriniz için iletişim sayfamızda mail adresimizden iletişim kurabilirsiniz.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.