izmirliyiz

Erkek Çanta

11.08.2017
Erkek Çanta

Özellikle büro gibi resmi şekil şartlarının yüksek olduğu iş kollarında çalışan kimseler için erkek çanta son derece önemli bir hale gelmektedir. Tarzınıza son derece bir ciddiyet katacak bu modeller sayesinde sizler de işyerinizde itibar sahibi olacaksınız.

Deri Çantalar

Sayfamızda sizler için sunulan erkek çanta modelleri hakiki deriden üretilmiş oldukları için uzunca bir süre yıpranmadan kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bu çantalarda birçok göz olması sebebiyle elinizde taşımaktan yorulacağınız birçok şeyi bu çantalarınıza koyabilirsiniz.

Çantanın modeline göre değişmekle beraber bu çantalarınıza laptop, cüzdan, telefon, kitap, ajanda, kalem gibi daha birçok eşyanızı koyabilirsiniz. Bu sayede sizler için can kurtaran olacak bu çanta ile hem şık görünecek hem de işlevsel bir şekilde çantanızı kullanabileceksiniz.

Erkek çanta modellerine kavuşmak için sizler de www.cacharel.com.tr adresini ziyaret edebilir ve ardından da siparişinizi verebilirsiniz. Sitemizden yapacağınız 250 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti de ödemeyeceğinizi belirtmek isteriz. Bu sayede son derece kaliteli ve hesaplı bir alışveriş yapacaksınız.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.