izmirliyiz

İzmir Kuyumcular Odası Bilgileri

25.10.2023
İzmir Kuyumcular Odası Bilgileri

İzmir Kuyumcular Odası Bilgileri

İzmir Kuyumcular Odası bilgileri özellikle İzmir şehrinde ikamet eden kişiler tarafından merak edilmektedir. Ticaret odaları, üyeleriyle birlikte var olan, üyelerinin yarar ve katkılarıyla gelişen, oda yönetiminin ve çalışanlarının özverisi ile faaliyetlerini sürdüren meslek kuruluşlarıdır. Kuyumcular Odası da, ticaret odalarından biri olarak bilinmektedir.

İzmir Kuyumcular Odası Başkanı

Uzun yıllardır daire başkanlığına seçilen denetim kurulu başkan ve üyeleri, denetim komitesi başkan ve üyeleri İzmir Kuyumcular Odası ve çalışma arkadaşları titiz bir hizmet sunmaktadır. Cumhurbaşkanlığı, bakanlıklar, valiler, kaymakamlar, emniyet müdürlükleri, belediyeler vb. mesleki sorunlara fedakarca çözüm bulmak için çalışmaktadır. Her türlü kurum ve kuruluş nezdinde inisiyatif alarak mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarıyla ilgilenirler.

İzmir Kuyumcular Odası İletişim

İzmir Kuyumcular Odası yaptıkları çalışmalar ve verdikleri hizmetler ile yalnızca İzmir halkı tarafından değil, pek çok kişi tarafından internette sıklıkla araştırılan bir konu haline gelmiştir.

  • İzmir Kuyumcular Odası iletişim bilgilerine ihtiyaç duyuyorsanız 0 (232) 425 13 90 ya da 441 55 26 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İzmir Kuyumcular Çarşısı

2005 yılının Temmuz ayında Resmi Gazete’de yayınlanması ile yürürlüğe giren İzmir Kuyumcular Odası, 5362 sayılı Esnaf ve Sanatkâr Meslek Kuruluşları Kanunu’nda belirtilen resmi görevleri yerine getirmek ile yükümlüdür. 1952 yılından beri hizmet ve çalışmalarını sürdürmekte olan İzmir Kuyumcular Odası hakkında en sık yapılan araştırmalardan bir diğeri ise İzmir Kuyumcular Çarşısı olmaktadır.

İzmir Kuyumcular Odası Altın Fiyatları

İzmir Kuyumcular Odası Altın fiyatları;

  • Çeyrek altın
  • 20 gram bilezik ne kadar
  • İzmir Ata altın

İzmir Kuyumcular Odası Ne Zaman Açıldı?

İzmir Kuyumcular Odası’nın 1952 yılında hizmete başladığı ve o günden beri kesintisiz ve aktif olarak hizmet verdiği bilinmektedir.

Kuyumcular Odası’nın Kuruluş Amacı Nedir?

Kuyumcular Odası, kuyumculuk mesleğinin çatı kuruluşudur ve kuyumculuk ile ilgili olan tüm konularda çalışmalar yürütür.

İzmir Kuyumcular Odası’na ulaşmak istiyorsanız 0 (232) 425 13 90 ya da 441 55 26 numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.