izmirliyiz

Davines Keratin Şampuan Faydaları

24.02.2021
Davines Keratin Şampuan Faydaları

Davines Keratin Şampuan Faydaları

Keratin vücut için çok önemli bir maddedir. Özellikle tırnak ve saç sağlığı için gereklidir. Yıpranan ve çok işlem görmüş saçlara keratin bakımı önerilir. Davines keratin şampuan, saça kaybettiği kalitesini tekrar kazandırır.

İçeriğindeki özel yağlar ve keratin sayesinde saç yeniden işlem görmemiş haline döner. Genelde set halinde satılan davines keratin şampuan saç kremi ve saç serumu ile birlikte kullanılmalıdır. Bu sayede daha net sonuçlar elde edilebilir. Ürünlerin tamamı bitkisel ve sülfatsızdır.

Davines Keratin Şampuan Fiyatları

Davines keratin şampuan fiyatları değişiklik gösterir. Ürünün tekli ve çoklu alımı arasında farklılıklar bulunur. Set fiyatları daha pahalıdır. Sadece şampuan alımı daha ekonomiktir. Son derece kalitelidir ve profesyonel ürünler olduğu için, diğer şampuan fiyatlarına göre, daha pahalıdır.  Her yıkamada saçta bir süre bekletilmesi ve ardından hemen serum uygulanması, daha başarılı sonuçlar sağlar.  https://www.famerkozmetik.com/davines-keratin sitesinden, ürünün özelliklerini daha detaylı inceleyebilir ve fiyatları detaylı öğrenebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.