izmirliyiz

Kadın Kaban Modellerinde Farklı Tasarım Arayanlar

25.05.2022
Kadın Kaban Modellerinde Farklı Tasarım Arayanlar

Kadın Kaban Modellerinde Farklı Tasarım Arayanlar

Kadın kabanlar her kış sezonunda kullanılan parçalardan biridir. Kadın Kaban hem spor parçalar üzerine hem de ağır şık liseler üzerine etekler üzerine oldukça yakışan kışlık bir üründür. Genellikle siyah renkler tercih edilse de artık çok daha canlı renklere yönelik bir üretim ve tüketimi bulunan kadın kaban modellerin de insanlar daha canlı renklerdeki kabanları almayı tercih ediyor. Bunlara şık ayakkabılar çantalar ile kombinleyerek kombinlerini oluşturuyorlar.

Kadın Kaban Modelleri

Kadın kaban modelleri incelendiğinde uzun boylu kadınların bileklere kadar uzanan derin yırtmaçlı tek düğmeli ya da bağlamalı  kaban modellerini tercih ettiklerini görüyoruz. Kısa boylu olan kadınlar ise biraz daha kısa olan kabanları tercih ediyor. Her iki kesim tarzında da birbirinden canlı renkler tercih ediliyor.https://www.sementa.com/kadin-kabansitesinde birbirinden güzel modelleri inceleyebilirsiniz.

 

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.