izmirliyiz

Profesyonel Bosch Servisinde Kaliteyi Keşfedin

11.07.2024
Profesyonel Bosch Servisinde Kaliteyi Keşfedin

Buca Bosch Servisi, İzmir’in tamamına hizmet sunan ve bu anlamda da kaliteli işçilik ve memnun müşteri vizyonu ile yola çıkan firmamız her zaman bu konuda da ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye pazarında kalitesi ile iyi durumda olan ve müşterilerine kaliteli cihazlar üreterek kullanımlarına sunan Bosch markası bu pazarda da büyük bir paya sahiptir. Uygun fiyat politikası ile müşterilerini memnun eden anlayışı ile uzun yıllar Buca da kalması kaçınılmazdır. Bosch marka cihazların teknik servisi olmaktan ve hizmet vermekten memnun olduğumuzu ayrıca her zaman belirtmek isteriz.

Cihazlarınızda çıkan arızaları başta Buca merkez olmak üzere tüm ilçelerde de yüksek hizmet anlayışı ile çözüme kavuşturmaktayız. Buca Bosch Servisi çağrı merkezimize gelen arızaları hızlı bir şekilde değerlendirmekte ve hızlı bir şekilde de çözüme kavuşturmaktadır.

Bosch marka kombi cihazınızdan sıcak su alamıyorsanız, sıcak su açıldığında kombiniz çalışıyor fakat musluktan sıcak su alamıyorsanız muhtemelen suyu fazla açmışsınız demektir. Kombi cihazınızdaki üç yollu parçada arıza durumu oluşmuş olabilir, sıcak suya gitmesi gerekenin bir kısmı kalorifere kaçıyor olabilir veya kombi cihazınızın sıcak su ile alakalı kısmında sorun olabilir. Tüm bu sorunlarınızda Buca Bosch Servisi her zaman siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır.

Yapmanız gereken çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçerek, konusunda uzman ve tecrübeli teknik personellerimizden destek almaları gerekmektedir.

Şofben cihazınız hiç çalışmıyor ise muhtemelen şofbene gaz gelmiyor demektir. Bir başka nedeni ise bölgenizde doğalgaz kesintisi olmuş olabilir. Cihazınızı açıp kapatmanıza rağmen halen sorununuz düzelmiyor ve cihazınıza da gaz geliyor ise bu durumda mutlaka Buca Bosch Servisi ile bağlantıya geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Bosch marka klima cihazınızda bazen yoğun kullanımlara bazen de zamana bağlı olarak istenmeyen sorunlar oluşabilir. Bunların en başta geleni ise cihazın kumanda ile çalıştırılamıyor olmasıdır. Bu durumun muhtemel nedenleri arasında kumandanın pilinin bitmiş olması veya iç ünite kartındaki uzaktan kumanda algılayıcısındadır. Tüm bu sorunlarınızda klima konusunda uzman ve tecrübeli teknik personelleri bulunan Buca Bosch Servisi müşteri temsilcilerimiz ile bağlantıya geçmeniz yapılacak en doğru davranıştır.

Bosch marka beyaz eşya cihazları tüm Türkiye de olduğu gibi Buca genelinde de yoğun şekilde kullanılmaktadır. Hayatımızı oldukça kolaylaştıran bu cihazlar mutlaka düzenli olarak bakımdan geçirilmelidir. Aksi takdirde en lazım olduğu anlarda istenmeyen sorunlar çıkarabilirler. Beyaz eşya cihazlarınızda, buzdolabı olsun, çamaşır ve bulaşık makineleri olsun, fırın veya kurutma makineleri olsun oluşabilecek her türlü sorunda ve bakım durumlarında Buca Bosch Kombi Servisi ile iletişime geçmeniz halinde sorununuz kökten ve hızlı şekilde çözülecektir.

Teknik servis olarak her zaman orijinal Bosch marka yedek parça kullanmaktayız. Firma prensibimiz gereği orijinal yedek parça dışında başka marka yedek parçalar firmamız tarafından kesinlikle kullanılmamaktadır.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.