izmirliyiz

İzmir’de lego satan yerler

İzmir’de lego satan yerler

Lego, pek çoğumuzun küçüklüğümüzde severek oynadığı, hayal gücümüzü, el becerimizi ve yaratıcılığımızı geliştiren en önemli oyuncaklardan biridir. Çok çeşidi ve farklı konseptlerde modelleri bulunan (örneğin star wars serisi legolar) Lego, diğer pek çok oyuncağın aksine büyüklerin de gözdesi olabiliyor.

İzmir’de büyüklü küçüklü birçok oyuncak mağazasında lego ürünlerini genellikle sınırlı çeşitte bulabilmekteydik. Lego, pek çok ünlü marka oyuncağın Türkiye’deki tek temsilcisi olan Adore Oyuncak‘ın İzmir Mavibahçe AVM’de açtığı mağaza ile artık İzmirlilere daha yakın. Mağazada Lego severleri kendine hayran bırakacak cinsten bir ürün çeşitliliği mevcut. Mutlaka gezmenizi tavsiye ederiz.

İzmir’de lego satın almak için bundan böyle adres belli 🙂

Adore Oyuncak İzmir Mavibahçe AVM Mağazası
B Blok zemin kat

Not: Mağazada ayrıca TOMY, Winx, Ravensburger, Sylvanian Families, Bandai ve Revell’ın oyuncakları meraklılarının beğenisine sunuluyor.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.