izmirliyiz

Hediye ne alınır arkadaşa?

Hediye ne alınır arkadaşa?

Bir arkadaşınıza hediye almanız gerektiğinde size fikir verebilecek, işinizi kolaylaştırabilecek önerilerimiz şöyle;

Kitap, her zaman bir arkadaşa verilebilecek güzel bir hediye olagelmiştir. Ancak bir önceki hediyeniz de kitap ise üst üste iki kez yapılmaması gereken bir tercihtir. Sadece çok satanlar listesinde diye bir kitabı alıp hediye etmek çok kolaya kaçmak olacaktır. Bu nedenle kişinin ilgi alanına uygun bir kitap seçmek önemlidir.

Küçük bir hediye arıyorsanız arkadaşınıza hediye olarak telefon kapağı alabilirsiniz. Tabi ki bunun için telefonunun marka ve modelini tam olarak bilmeniz gerekir. Aslında günümüzde artık oldukça pahalı telefon kapakları/kılıfları da mevcut. Hem arkadaşınızın beğeneceği bir görünüme sahip hem kullanışlı ve aynı zamanda telefonu koruyan güzel bir telefon kılıfı seçip hediye edebilirsiniz.

Kız arkadaşa kolye ya da küpe her zaman tercih edilebilecek güzel hediyelerdir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    Arkadaşım Fenerbahçeli ise favori hediyem Fenerbahçe formasıdır. Formanın arkasına memleketinin plakasını ve arkadaşımın ismini yazdırırım.

  2. Nurcan dedi ki:

    Hediye alınacak kişi eğer yakın arkadaşımızsa, sonsuz sayılabilecek seçeneklerden en iyisini seçmek için, hayal gücümüzün sınırlarını zorlamamız ve en orijinal, en kişisel ve en özel hediyeyi bulmamız gerekir… Mesela; En sevdiği sanatçının konserine bilet almak onun için çok anlamlı bir hediye olacaktır.

  3. Hanzade dedi ki:

    Hediye seçerken daima arkadaşlarımın ilgi alanlarını, zevklerini göz önünde bulundururum. Bilgisayarla başında uzun zaman geçirenler için eğlenceli mouse lar ya da özel yaptırttığım mouse pad leri tercih ederim. Sağlık ve konforuna özen gösteren arkadaşlarım için ise özellikle instagram ortamında bulduğum matrak bel yastıkları favori hediyemdir.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.