izmirliyiz

Avukata ne hediye alınır?

Avukata ne hediye alınır?

Avukata özel alınabilecek hediyeler konusunda fikir arayanlar için bir kaç önerimiz olacak;

Metal ya da deri şık bir kartvizitlik özellikle iş yaşamına yeni başlayan yeni mezun avukatlar için güzel bir hediyedir.

Kaliteli bir dolma kalem iş yaşamında sürekli atacağı imzalar düşünülürse oldukça işlevsel bir hediye olacaktır.

Masasına koyacağı şık ama fazla yer kaplamayan, göz yormayan bir dekoratif obje de hediye olarak tercih edilebilir.

Gömlek, kravat, kol saati, kravat iğnesi ve kol düğmesi aslında genel olarak erkeklere alınabilecek hediyeler kapsamında olsa da avukata alınabilecek en iyi hediyeler listesinde ilk sıralarda yer alırlar.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Nurcan dedi ki:

    Bence avukata bakabileceği canlı çiçekler de hediye edilebilir. Çiçekler, hem ofis ortamını renklendirecek hem de canlandıracaktır. Ayrıca yukarıda sayılan önerilere ek olarak masa lambası gibi fonksiyonel bir hediye olabilir.

  2. Erdem dedi ki:

    Avukat arkadaşımı bürosunda ziyarete giderken hediye olarak metalden yapılmış bir şövalye figürü götürmüştüm. Çok beğenmiş ve hemen masasına koymuştu…

  3. Hanzade dedi ki:

    Avukat arkadaşlarıma genellikle büroda ihtiyaç duyabilecekleri, işlevsel hediyeler almayı tercih ederim. Buna uygun olduğunu düşündüğüm hediyelerden bazılarını; duvar saati, kettle, çay bardağı takımı ve şekerlik olarak sayabilirim.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.