izmirliyiz

İzmir Konserleri iTicket ile Yaşanır!

23.05.2024
İzmir Konserleri iTicket ile Yaşanır!

İzmir’de unutulmaz bir konser deneyimi yaşamak için hazır mısınız? iTicket Türkiye ile İzmir’in en heyecan verici etkinliklerine biletinizi kolayca alın. İzmir konser biletleri burada!

Konser Biletleri Sunan Platform : iTicket Türkiye

 

iTicket Türkiye, çeşitli konser ve tiyatro etkinliklerini sunan online bir biletleme platformudur. Diğer biletleme firmalarından farkı  kullanıcı dostu arayüzü, geniş etkinlik yelpazesi ve güvenilir ödeme sistemleridir. Ege bölgesinin incisi olan bu şehirde çeşitli konser biletlerini kullanıcılarımıza sunmaktayız.

İzmir Konser ve Festival Takvimi

 

İzmir, müzik ve kültürün buluştuğu bir şehir olarak, her yıl çeşitli ulusal ve uluslararası sanatçıyı şehrinde konuk etmektedir. iTicket olarak Türkiye’de rock, caz, pop gibi müzik türünde düzenlenen konserler için bilet satış hizmeti vermekteyiz. iTicket web sitesinden, İzmir’deki en popüler etkinliklere bilet bulabilirsiniz.

İzmir Bu Yaz Konsere Doyacak

İzmir konserlerini merak edenler için iTicket bu canlı ve renkli şehirde müzikseverleri mutlu etmeye devam ediyor. İşte İzmir konser takvimimiz:

  • 22 Haziran – Mahmut Orhan – Alsancak Tarihi Havagazı
  • 1 Haziran – An Epic Symphony & Sibel Can – Hüsnü Şenlendirici – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  • 11 Temmuz – An Epic Symphony & maNga – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  • 13 Temmuz – An Epic Symphony & Cem Adrian – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
  • 1 Ağustos – An Epic Symphony & Ahmet Kaya: Mehmet Erdem – Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu

 

Tiyatro severleri de unutmadık 28 Haziran tarihinde Karşıyaka Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda “Alevli günler” sizleri bekliyor.

 

İzmir’de unutulmaz konserler için iTicket Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Avantajlı konser ve tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

 

İzmir Hayal Kahvesi Konserleri

Türkiye’nin vazgeçilmez mekanlarından olan Hayal Kahvesi şimdi İzmir biletleri iticket.com.tr’de. Birbirinden eğlenceli konser için linki tıklayın ve konser bilet avantajlarını sakın kaçırmayın!

 

 

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.