izmirliyiz

IWC Portugieser

06.12.2021
IWC Portugieser

IWC Portugieser

IWC, 1868 yılında İsviçre de kurulmuş çok önemli bir saat markasıdır. Markanın varlığını uzun yıllar sürdürmesinin en önemli nedeni ise ürünlerinin kalitesidir. Tasarımların varoluş sürecinde kullanılan işçilik ve malzemeler her zaman dikkat çekmiştir. Tabi ki bunun yanında üzerine düşünülen tasarımları da çok değerlidir. Marka aslında kuruluşunda oluşturduğu klasik çizgiyi koruyarak bu güne taşımayı başarmıştır. IWC Portugieserde firmanın karakteristik çizgisini yansıttığı serilerden en önemlisidir.

Özellikleri ile model, ilk üretildiği 1930’lu yıllardan bu günlere kadar varlığını korumuştur.IWC Portugieser koleksiyonu gündeme geldiği zaman karşımıza birbirinden kullanışlı saatler çıkar. Bununla birlikte modern tasarımlarla desteklenen IWC Portugieser koleksiyonlarının her zaman göz alıcı şıklığın adresi konumunda yer aldıkları bilinmektedir.

IWC Portugieser Koleksiyonu Özellikleri

IWC Portugieser koleksiyonu içerisinde birbirinden farklı pek çok modeli barındırır. Kimi modeller daha gösterişli kimileri daha sade biz çizgidedir. Ama hepsinde kalite ve şıklık ön plandadır. Bu modellerin ekranları sadece saat göstergesi olacak şekilde tasarlanmaz. Ekranda tourbillon, takvim gibi çeşitli göstergelerde bulunur. Bu noktada söz konusu tasarımların farklı fiyat seçenekleri arasında karşımıza çıktığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Ekranda yer alan göstergeler modellere göre ise değişiklik gösterir. Yani modeller hem şık hem işlevseldir. Koleksiyonda yer alan saatler renk seçenekleri ve paslanmaz çelik özellikleri ile de dikkat çeker. Dilediğiniz modele https://www.entropia.club/tr/iwc-portugieser/ adresinden ulaşabilmeniz mümkündür.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.