izmirliyiz

Huzurevine ne hediye gider?

Huzurevine ne hediye gider?

Huzurevinde kalan birini ziyarete giderken ne götürülebilir? Hiç düşündünüz mü? Elbette ziyaret edilmek, yalnız olmadığını hissettirmek ziyaret edilen kişi için oldukça moral verici olacaktır. Ancak ufak da olsa işe yarar ya da güzel vakit geçirmeyi sağlayabilecek bir hediye de götürmek hoş olacaktır.

Huzurevinde kalan birine götürülebilecek hediyelerden biri kitaptır. Elbette kitabın hediye edileceği kişinin, görme ya da uzun süreli dikkatini verme konusunda bir sıkıntısı yoksa. Kitap yerine görselliği daha yüksek ev bahçe dekorasyon dergisi gibi seçenekler de tercih edilebilir.

Sizce huzurevinde kalan birine ne hediye götürülebilir? Fikir ve düşüncelerinizi yorumlar kısmına yazarak paylaşabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hanzade dedi ki:

    İhtiyacı bitmez- fazlası olmaz denilen kategoriden ; çarşaf-nevresim takımı , havlu, terlik, cinsiyete bağlı olarak gecelik ya da pijama huzurevinde kalanlar için uygun hediyeler olabilirler

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.