izmirliyiz

Fraksiyonel Lazer

26.01.2022
Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel Lazer

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen cilt yenileme yöntemlerinden biri fraksiyonel lazer olmaktadır. Operasyonun en büyük avantajı ciltte meydana gelen bütün sorunları çözebiliyor olmasıdır. Tüm bunlar gerçekleşirken işlemin yan etkileri yok denecek kadar azdır. Sivilce izi, kırışıklık, çatlak, yara izi veya yüzde meydana gelen sarkmaların her biri için tercih edilmektedir. Tedavi sırasında iki farklı yöntem kullanılmaktadır.

Erbiyum ve CO2 fraksiyonel lazer olacak şekilde birbirinden farklı iki yöntem vardır. Erbiyum cilt derinliklerine kolaylıkla ulaşırken yan etkisi oldukça azdır. CO2 ise tek atışta istenilen derinliğe ulaşabilmektedir. Her iki yöntem de cildin yenilenmesini, izlerin ve yaraların giderilmesini ve kısa sürede cildin canlı bir görünüm kazanmasını sağlamaktadır.

Fraksiyonel Lazer Tedavisi

Günümüzde birçok insana uygulanan bu yöntem trend haline gelmiştir. Tedaviye başvurmadan önce işlemi gerçekleştirecek hekimin çalışmaları detaylı bir şekilde araştırılmalıdır. Uygulanan ışın tedavisinin en doğru şekilde uygulanması gerekmektedir. Aksi taktirde ciltte hasarlar meydana gelebilir veya operasyondan verim alınmamaktadır. Fraksiyonel lazer hakkında detaylı bilgi için https://dryusuftopal.com/lazerle-cilt-genclestirme/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.