izmirliyiz

Etek

18.05.2017
Etek

Fırfırlı etekler, kol detaylı bağlamalı birbirinden renkli, etek modelleri de sitemizde yer almaktadır. Etekler kullanışlı olup boyları da uzun, kısa olarak sitemizde yer alıyor. Son moda etekler menekşe, kırmızı, mavi renklerde sunulmakta. Kot etekler, cepli kloş etekler, pileli yaprak desenli etekler de kendinden desenli kumaşlardan üretilmektedir.

Online Alışveriş İmkanı

Mini etekler de ucu dantelli yapı da sezonun modası olarak karşımıza çıkıyor. Deri görünümlü parlak etekler de sade detaylar kullanılarak moda tarz yakalanmış durumda. Günümüzün modası midi boy etekler de sitemizde yer almaktadır. Uzun pileli etekler de sık yapılar modern detaylar kullanılmaktadır. Pileli, parlak tüllü etekler, çiçek desenli, piliseli çift renkli etekler de sitemizde yer almakta.

Kaliteli Etek Modelleri

Ürüne tıklandığında uygun fiyatları, arkadan, önden, etek kısmının görüntüleri de sitemizde yer alıyor. Sitemizde yer alan etek modelleri şıklığı, rahat kullanılması ve tarzı ile de yoğun olarak tercih ediliyor. Bulunan bedenler, sıkma, ütüleme, kuru temizleme seçenekleri de modaefsanesi.com adresinde yer almaktadır.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.