izmirliyiz

Durex Nedir?

09.12.2021
Durex Nedir?

LA Jackson tarafından 1929 yılında kuruldu. Durex daha sora ki yıllarda kayganlaştırıcılı prezervatifi ve ilk anatomik şekillendirilmiş prezervatifi çıkardı. Bir dünya markası haline gelerek ürünlerinde alerjen madde kullanmayarak üretime başladı. Pek çok ürün çeşidi ile partnerlerin en çok tercihi olan Durex listesine Seks oyuncakları, jel kayganlaştırıcılar ve femidom da ekledi.

Durex Çeşitleri ve Fiyatları

Cinsel yolla bulaşan hastalıkların arttığı bu dönemde prezervatif kullanımı toplum tarafından artmaya başlamıştır. Prezervatif hastalıktan korunma olarak önemli bir yere sahip olsa da istenmeyen gebelikler için de bir çözüm yolu olmuştur. Fazla çeşidi ile partnerler arasında ki uyumu arttırmak için prezervatifler, jel kayganlaştırıcılar ve geciktirici kremler de bulunmaktadır.

Prezervatifin modeline göre ortalama fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. Kayganlaştırıcı jel de ortalama fiyat ise. Partnerler ihtiyacına göre pek çok çeşide ulaşabilir ve maddi imkânları doğrultusunda ürünü satın alabilirler. Durex çeşitli ürünleri ve uygun fiyatı ile bireylerin alım gücünü arttırmaktadır. Bu https://www.kozmela.com/durex adresten satın alabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.