izmirliyiz

Levent İkan Kimdir?

04.07.2021
Levent İkan Kimdir?

Levent İkan Kimdir?

29 Eylül 1985 tarihinde İstanbul’da doğan Levent İkan ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Yeditepe Üniversitesi Mimarlık bölümü ve İç Mimarlık bölümünde burslu olarak dereceyle tamamlamıştır. Üniversiteden 2 Lisans derecesiyle Mimar ve İç Mimar olarak mezun olduktan sonra birçok projede çalışmış ve sonrasında mimarlık firması Mimarq ve inşaat taahhüt firması İkan Yapı’yı kurmuştur.

İkan Yapı bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı konut ve ticari yapılar inşa etmek amacıyla İstanbul’da 2010 yılında kurulmuştur. Günümüze kadar birçok Ticari, Konut ve Taahhüt işlerine imza atan İKAN YAPI deneyimli kadrosuyla doğaya ve insana saygı duyan, sosyal yaşam değerlerine uygun, insanların konfor ve ihtiyaçlarına önem veren %100 müşteri memnuniyeti odaklı projeleriyle sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mimarq, yeni nesil mimarlık parolasıyla eşsiz mekanlar tasarlamak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. Mimarları ve alanında uzman usta ekipleri sayesinde daima en iyi tasarımları en kaliteli ve en doğru malzeme ile en kusursuz şekilde tasarlamaktadır. Mimarq, mimari ve iç mimari alanda; konut, ofis, otel, mağaza, cafe, restaurant tasarımı ve tarihi yapı restorasyonu alanlarında nitelikli projeler üretmektedir.

Levent İkan, Mimarlıkta estetik, zamansız, cesur, doğaya saygılı ve sürdürülebilir tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır.

Alanına uzman ekibiyle birlikte yurtiçi ve yurtdışı başarılı projeleri hayata geçirmektedir.

 


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.