izmirliyiz

İzmir’de Selfie Nerede Çekilir?

22.04.2021
İzmir’de Selfie Nerede Çekilir?

Selfie, hiç şüphesiz son yılların en büyük trendlerinden biri…

İzmir’i ziyaret edip de klasik hatıra fotoğrafları çekmenin yanı sıra bir kaç da İzmir selfiesi çekelim derseniz sizin için bir kaç önerimiz var:

Saat Kulesi
İzmir’in simgesi bu zarif yapıyı arkanıza alıp harika bir selfie çekebilirsiniz.

Tarihi Asansör
Yüksekliği nedeniyle biraz zorlansanız da bu güzel yapı, selfie çekmek için iyi bir seçim olabilir. aynı zamanda, asansörle yapının üst kısmındaki terasa çıkarak hem manzaranın tadını çıkarabilir hem de birbirinden güzel İzmir fotoğrafları çekebilirsiniz.

Pasaport’da Gün Batımı
Akşamüstü saatlerinde Pasaport iskelesi ve gün batımını arkanıza alıp hele de aynı kareye bir de martı sığdırabilirseniz sizce de harika bir İzmir hatırası fotoğraf olmaz mı?


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nurcan dedi ki:

    Aslında günbatımı sırasında bütün körfez kıyısındaki yerler de harika anlar yakalayabiliriz. Ayrıca Alsancak iskelesinin ordaki İzmir yazısının önünde ve Mavişehir’deki Florya diye bilinen tahta iskelede de harika selfieler çekilebilir.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.