izmirliyiz

İzmir’de Figür Satan Yerler

İzmir’de Figür Satan Yerler

Çizgi film, çizgi roman ve anime karakterlerinin/kahramanlarının aksiyon figürleri genellikle çizgi roman ağırlıklı kitap satışı yapan daha özelleşmiş hobi ürünleri satan yerlerde bulunabilmektedir. Örnek olarak; Alsancak’ta bulunan “Arka Bahçe Çizgi Roman Dükkanı” gibi… Aynı zamanda D&R ya da Kitapsan gibi zincir mağazalarda da çeşitli figürler bulmak mümkün.

Dinozor ve hayvan figürleri özellikle erkek çocukların ilgi alanında özel bir yer teşkil etmektedir. Bu tip figürler büyük kitapçılarda ve zincir oyuncak mağazalarında kolaylıkla bulunabilir. Genellikle plastik malzemeden yapılan şovalye, atlı şovalye gibi figürleri de oyuncakçıların raflarında görmek mümkün.

Dekoratif görünümlü olan ve genellikle metalden yapılmış olan şovalye, savaşçı v.b. figürler ise hediyelik eşya dükkanlarında satılmaktadır.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.