izmirliyiz

Bayan Ceket

26.12.2018
Bayan Ceket

Bayanlar isterse jean pantolonlarla giyerek casual bayan ceket, ister de şık görünüme sahip bir kumaş pantolonla formal bayan ceketi kombinleri yapabilirler. Fakat kombinlerin ana elamanı olan bu ceketler satın alınırken dikkatli olunmalıdır. Bunun nedeni, bir bayana ceketin üzerine olan uygunluğunun omuz dikişlerinin görüntüsünden oluşmasında yatmaktadır. Omuz dikişlerinin omuz uçlarına tam oturması ve omuz dikişlerinin gergin olmaması, her zaman omuz dikişlerinin uygunluğunu gösterir. Eğer ki dikişler gerginse ceketin dar olduğu, dikişlerin aşağıda bir görüntüsü var ise ceketin büyük olduğu söylenebilir. Çok yoğun kalınlıkta olan kumaşlardan oluşan ceketler vücuda tam oturma özellikli olmasından kaynaklı giyen kişiyi iki beden daha geniş bir yapıda gösterecektir. Kalın kumaşlar yerine daha orta düzeyde kumaşların tercih edilmesi daha narin bir görüntü için önerilebilir. Kısa kolları olan bir ceketin bedene küçük gelmesi anlamını taşıdığını söyleyebilir. Siz de tüm bayan ceket modellerine https://www.letstylein.com/kadin-ceket adresinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Bayan Ceket Modelleri

Yazlık modeller dışında bulunan klasik modellerde kısa kolların bulunması bedenen o ceketin size küçük geldiğini gösterir. Çok çeşit modele sahip olan ceketlerin olduğunu söylememiz çok mümkündür. Modellere göre ceketlerin etek boyları değişiklik gösterebilmektedir. Boyfriend bir ceket modeli olan bu türlerin etek boyları uzun bir görüntüdedir ve doğru kullanılmazsa geniş kalça görünümüne ulaşabilir. Bunun içinde her bayanın vücut ölçüsünü öğrenmesi gerektiğini ve web sitemizden bayan ceketlerimize ulaşabileceğinizi her zaman hatırlatmak isteriz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.