izmirliyiz

Yeni işe başlayan birine ne hediye alınır?

Yeni işe başlayan birine ne hediye alınır?

Yeni işe giren, çalışmaya başlayan birine ne hediye alınabilir?

Daha çok ofis ortamında çalışacak olan birine hediye almanız söz konusu ise ofis masası için dekoratif amaçlı objeler tercih edilebilir. Dikkat yoğun çalışılması gereken işlerde hareketli dekoratif objeler seçmekten kaçınmalısınız. Örneğin, “newton denge topları” güzel gözükse de bir bilgisayar programcısının masasında sürekli dikkatini dağıtarak ekrana/işine odaklanmasına engel olabilecektir. Durağan, fazla yer işgal etmeyen, kişinin beğenisine, çalışılan ofisin ciddiyetine ve tarzına uygun dekoratif obje seçilmelidir.

Yeni iş daha çok ofis dışında yoğun araç araba kullanımı gerektiriyorsa, araçta cep telefonunu rahat kullanabilmek için araç içi “telefon tutucu” hediye olarak alınabilir. Genellikle yoğun olarak hareket halinde olan çalışanların, çok sık telefon görüşmesi yaptığı düşünüldüğünde cep telefonu için “bluetooth kulaklık” hediye olarak tercih edilebilir. Sürekli telefon kullanımı şarjın hızlı tükenmesi anlamına geldiğinde iyi bir marka taşınabilir şarj cihazı ( powerbank ) de yeni iş hediyesi olarak alınabilir.

Siz yeni işe başlayan birine ne hediye almayı tercih edersiniz? Yorumlar kısmına yazarak sitemizin diğer ziyaretçileri ile düşüncelerinizi kolayca paylaşabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hanzade dedi ki:

    Günümüzde hiçbir iş alanı yok ki bilgisayara ihtiyaç duyurmasın… Hediye alınacak kişi eğer iş yerine bilgisayarıyla birlikte gidip geliyorsa şık ve fonksiyonel bir bilgisayar çantası alabilirsiniz.
    Hediye olarak bilgisayar çantası alırken, genellikle tercih edilen renk olan siyah yerine lacivert yada kahverengi gibi renkleri seçerseniz, ona siyah renk dışındaki kıyafetler ile kombin yapma imkanı vermiş olursunuz. Bu sayede hem kullanışlı hem de güzel bir “işe başlama hediyesi” verebilirsiniz.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.