izmirliyiz

Yeni iş kuran birine ne hediye alınır?

Yeni iş kuran birine ne hediye alınır?

İş yeri açan birine yeni iş tebriği hediyesi olarak ne alınabilir? Yeni iş kuran bir akrabanız, arkadaşınız ya da tanıdığınız için nasıl bir hediye seçmeli?

Yeni tebriği için giderken alınabilecek hediye ya işyerinde genel kullanıma uygun ya da işi açan kişinin kullanımına özel tercih edilebilir. Duvar saati, Türk kahvesi makinası, dekoratif objeler gibi hediyeler, iş yerinde genel kullanılacak hediyelerdir. Dolma kalem, kartvizitlik, cep telefonu için bluetooth kulaklık gibi hediyeler ise kişiye özel hediye tercihleri olacaktır.

Peki siz yeni iş kuran birine ne hediye aldınız? Ya da almayı düşünürsünüz? Fikir ve tecrübelerinizi alttaki “yorum” bölümüne yazarak paylaşabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nurcan dedi ki:

    Yeni iş kuran birine kesinlikle işine yarayabilecek, kullanışlı, pratiklik sağlayabilecek bir hediye almak gereklidir. Çünkü böyle bir hediye ona çok yardımcı olacaktır.

  2. Hanzade dedi ki:

    Hiç aklımıza gelmemişti dedirten hediyeler seçmeyi severim. Ofis veya büro ise şemsiyelik ya da dergilik, dükkan ise paspas bu nitelikteki hediye seçimlerimdir.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.