izmirliyiz

Uzun Elbise

11.08.2017
Uzun Elbise

Her kadının dolabın hem günlük giyim hem de özel günler için mutlaka uzun elbise bulunmalıdır. Özellikle de özel gün ve gecelerde uzun elbiselerin bıraktığı etki vazgeçilmezdir.

Uzun Elbise Modelleri

Uzun elbiseler günlük giyim için ve abiye uzun elbise modelleri olarak ayrılabilir. Abiye elbiseler genellikle düğün, nişan ya da mezuniyet benzeri organizasyonlarda kullanılırken; günlük uzun elbiseler piknikten tutun da arkadaşlarınızla çıktığınız yemeğe kadar hemen her aktivitede size eşlik eder.

Günlük Uzun Elbiseler

Günlük uzun elbise çeşitleri genellikle sifon, keten veya pamuklu kumaşlardan yapılan çiçekli, tek renk ya fa çizgili elbiseler olabilmektedir. Uzun elbiseler önü tamamen düğmeli gömlek formatında da olabilir. Bu tür kıyafetler sokak modası için oldukça uygun seçeneklerdir.

Askılı Uzun Elbiseler

Askılı uzun elbise seçenekleri yaz aylarında bir rahatlatıcı sayılabilir. Geniş ve ferah etek ile birleşen askılı üst sayesinde son derece rahat ve şık olabilirsiniz. Askılı uzun elbiseler, uzun kollu ya da fakir kollu uzun elbiseler ya da yırtmaçlı uzun elbiseler gibi pek çok seçenek için www.denizbutik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.