izmirliyiz

Topuklu bot modelleri

18.06.2019
Topuklu bot modelleri

Kurtarıcı bir ayakkabı çeşidi olan topuklu botlar, her kadının dolabında olması gerektiğini tüm stil danışmanları sürekli söylemekte. Hala bir topuklu bot edinmediyseniz ya da hangi topuklu bot modelleri size göre olduğuna karar veremediyseniz bu yazı tam size göre. Minimal bir stile sahipseniz daha yumuşak tonlarda bir bot düşünebilirsiniz ve daha ince topuklu bot modelleri bakmalısınız. Cesur, risk almaktan korkmayan bir tarzınız varsa daha dikkat çekici renkleri hiç çekinmeden tercih edebilirsiniz. Boy sorunu yaşıyorsanız ve topuklu ayakkabılardan vazgeçemiyorsanız daha yüksek topuklular tam size göre.

SOFİABALDİ İLE TOPUKLU BOT MODELLERİ

Süet, deri, hayvan desenli, sedefli ve birçok çeşitte topuklu bot modelleri, Sofiabaldi markasının eşsiz tasarımlarıyla hayat buluyor. Tüm zevk ve stil tipine uygun her çeşitte model barındıran Sofiabaldi markası, söz konusu topuklu botsa çok iddialı. Websitesinde yüzlerce farklı modelde topuklu bot bulmak mümkün ve şüphesiz ki en az bir tanesini beğenmeden siteyi kapatamayacaksınız. https://www.sofiabaldi.com/topuklu-bot sayfasını ziyaret ettiğinizde kaliteli ve göz kamaştıran tasarımlarıyla her zevke ve beğeniye uygun bir model bulacaksınız.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.