izmirliyiz

Son Dakika Hediye Fikirleri

Son Dakika Hediye Fikirleri

Hediye alma işini son dakikaya bırakanlardan biriyseniz, günü kurtaracak hediye önerilerimiz çok işinize yarayabilir.

Son dakikaya bıraktığınıza göre çok büyük, çok pahalı ya da önceden araştırma gereken bir hediye seçmeyeceğinizi varsayarak hazırladığımız son dakika hediyesi önerilerimiz şöyle;

Çikolata

Hediye alacağınız kişi boğazına ve özellikle de tatlıya düşkünse kaliteli bir çikolata mağazasından bir kutu hazırlatabilirsiniz. Bir kutu çikolata, güzel bir paketleme ile son dakikada alınabilecek küçük ama güzel bir hediye olacaktır. Asla hazır paket bir çikolatayı bu amaçla kullanmayın, çok kolaya ve çok ucuza kaçtığınızın düşünülmesini istemiyorsanız hediye çikolatayı mutlaka bir çikolata mağazasından almaya çalışın.

Takım forması

Hediye alacağınız kişi erkek ve fanatik taraftar ise tuttuğu takımın mağazasından alacağınız forma, tişört gibi ürünler son dakika hediye ihtiyacınızı rahatça karşılayacaktır. Eğer beden konusunda emin değilseniz hediye paketinize değişim kartı koydurabilir, giyim yerine futbol/basketbol topu gibi bir ürün seçebilirsiniz.

Telefon Kılıfı/Kabı

Küçük ama hoş bir son dakika hediyesine ihtiyacınız varsa ve hediye alacağınız kişinin hangi marka/model cep telefonu kullandığını biliyorsanız telefon kılıfı almayı düşünebilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin çok sevdiği bir şehir, bir çizgi roman kahramanı gibi bir desene sahip telefon kılıfı beğenilen bir hediye olabilir. Bu amaçla, hemen her yerde bulunabilen telefon kılıfı ve aksesuarları satan yerlere göz atmaya değer… Bu hediye özellikle bayanlara hitap edebilecek bir hediyedir.

Cüzdan

Hediye alacağınız kişinin bedenini bilmeseniz bile kolayca alabileceğiniz bir hediye alternatifidir cüzdan. Ancak bayanların cüzdan konusunda oldukça seçici olabileceğini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bu açıdan eğer son dakikaya bıraktıysanız ve hediye erkek için olacaksa, cüzdan seçeneğini değerlendirmenizi öneririz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.