izmirliyiz

Soğuk Depo

16.02.2018
Soğuk Depo

Günümüzde soğuk depo sistemleri ürünlerin doğal özelliklerini kaybetmeden saklanmasını sağlamaktadır. Bu depolar dış atmosferden ısı ve nem kazancına karşı yalıtılmış durumda tasarlanmaktadır. Erken bozulma riski bulunan ürünlerin üretiminden tüketimine kadar soğuk depolarda muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Soğuk Depo Sistemleri

İhtiyaca yönelik özellik farklı kapasite ve boyutlarda soğuk depo sistemlerinin tasarım ve montajını yapabiliyoruz. Ekonomik soğuk depo uygulamaları konusunda soğuk depo ekipmanlarının belirli kriterlere göre hesap edilmesi gerekmektedir.

Soğuk hava depo sistemleri minimum ısı ve enerji kaybını kullanarak ürünlerin uzun süre korunmasını sağlamaktadır. Özel olarak tasarlanan soğuk hava deposu Avrupa birliğinin enerji tasarrufunda son yıllarda en fazla önem verdiği uygulamaların başında yer almaktadır. Soğuk depo panelleri yüksek dansiteli poliüretan dolguda imal edilmektedir. Bu nedenle bu depolar son derece dayanaklıdır. Ayrıca soğuk depoların verimli olarak çalışabilmesi için soğutucu ünitelerinin yerleşim yerlerinin de doğru tespit edilmesi gerekmektedir. Bu olmaması durumunda soğuk depo sistemleri soğutma görevini de tam olarak yerine getiremeyecektir. İnternet sitemiz http://termotes.com/ ihtiyacınız olan soğuk hava depo sistemlerini buradan sunmaya devam etmektedir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.