izmirliyiz

SEO Karmaşıktır ve Uzun Vadeli Çalışmayı Gerektirir

07.03.2017
SEO Karmaşıktır ve Uzun Vadeli Çalışmayı Gerektirir

SEO’nun teknik yönü birçok sorun giderme işlemidir. Gerçek şu ki, sıralamalarınızın neden dalgalı olduğu her zaman belli değildir. Örneğin, geçmişte kullanılan bir SEO tekniğinin şimdi spam olarak algılanıyor olması, yani Google’ın sıralama algoritması kapsamında değerinin indirildiği anlamına geliyor. Bu durum, sıralamalarda büyük bir düşüşe neden olabilir ve yavaş, olumlu bir gelişme gösteren bir SEO danışmanının çabaları örtülmüş olabilir veya bunun başarısızlık olduğuna neden olabilir.

SEO’nuzla ilgili birçok değişken olduğunu anlamanız önemlidir.  Uzun sürede yapılan tüm SEO işlemleri, tasarım, kod vb. uygulamalarla son geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek ile birlikte çalışmakyı gerektirir. Bu nedenle, sitenin yapımıyla birlikte SEO çalışmalarını başlatmak son derece önemlidir.
Sitenizin sağlam bir temeli olduğunda, sitenizin itibarını ve erişimini güçlendirmek için ilerlemeye yönelik bir eylem planı geliştirin. Bu süreçte siteniz için uygun bir SEO Danışmanı bulmanızı öneririz. Çünkü yanlış kişilerle yapılan yanlış çalışmalar sitenizi cezalandırabilir.

Örneğin, SEOium’un sahibi SEO danışmanı Savaş Şahin 2005 yılından bu yana 300’den fazla markaya danışmanlık yapmış,  tüm projeleri başarıyla hedefine ulaştırmıştır.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.