izmirliyiz

Roll Up

17.04.2018
Roll Up

Kaliteli tercih yapmak isteyenler için roll up modelleri 1. Sınıf branda üzerine yapılan baskı ile kullanıma hazır hale getirilmektedir. Alt kısımda bulunan makara sistemi sayesinde her alanda kullanım için açılarak kullanıma hazır hale getirilebilir. Özel mekanizması sayesinde kolay kullanım imkanı sağlayan seçenekler arasında yer almaktadır.

Alış veriş merkezleri veya firmalarda özellikle yaygın olarak tercih edilen roll up banner modelleri istenilen tasarımlar üzerinden basılmaktadır. Seçilen tasarım üzerinden yapılacak olan çalışmalar kullanılacak olan alan için en uygun boyutlarda tercih yapılmasını sağlamaktadır. Birinci sınıf kalitedeki branda üzerine yapılan baskı çalışmaları ışığı abi suya karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu sayede sorunsuz şekilde kullanım imkanı elde edilmesi sağlanabilir

Roll Up Banner Baskı

Özel olarak yapılan baskı çalışmaları istenilen tasarım üzerinden banner hazırlanmasını sağlamaktadır. Dijital baskı makinelerinde yapılacak olan baskı işlemleri seçilen roll up modeline göre istenilen boyutlarda çalışma yapılmasını sağlamaktadır. Hazırlamış olduğunuz tasarımlar olmaması durumunda taleplerinize göre yapılacak olan çalışmalar sayesinde istediğiniz şekilde tasarımın hazırlanması sağlanmaktadır.

Yapılan baskı çalışmaları sırasında alttan mekanizmalı sistem sayesinde roll up banner modelleri istenilen her alanda açılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Geçme sistemi ile hazırlanmış olan ürün herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan kolayca uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Otomatik sistemin içine sararak kullanmadığınız durumlarda saklama imkanı sağlamaktadır.

Uygun Roll Up Fiyatları

Boyutlara göre değişen fiyat seçenekleri üzerinden roll up banner siparişi verilebilir. Her model farklı taleplere göre istenilen tasarım üzerinden basılarak hazırlanabilir. Reklam veya tanıtım amaçlı hazırlanacak olan farklı model seçenekleri için değişen boyutlarda tercihler yapılabilir. Kısa sürede yapılacak olan baskı çalışmaları sonucunda kullanıma hazır hale getirilen ürünler herhangi bir sorun yaşanmadan uzun süre aynı şekilde kullanılmaya devam edilebilir.

Farklı seçenekler üzerinden tercih yapmak isteyenler https://www.baskiseli.com/rollup-banner adresi üzerinden yapacakları inceleme sayesinde en uygun seçeneği belirleyebilirler. Hazırlatmış olduğunuz tasarımlar üzerinden yapılacak olan baskı çalışmaları için profesyonel hizmet almak istediğiniz her durumda yapacağınız talepler ile en uygun fiyat seçenekleri üzerinden kaliteli hizmet alabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.