izmirliyiz

Peeling ile Gelen Doğal Güzellik

10.03.2022
Peeling ile Gelen Doğal Güzellik

Peeling ile Gelen Doğal Güzellik

Doğru cilt bakımının birçok detayı olsa da düzenli cilt temizliği sağlıklı bir cilt için temel gereksinimlerden biridir. Cildinizi temizlerken hatırlamanız gereken ilk kural, kullanacağınız ürünü cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre seçmektir. Peeling eski hücreleri çıkarmak için cilt tipinize bağlı olarak haftada bir veya iki kez pul pul dökülmesini ve yenilenmesini sağlar. Cilt bakım rutininin en önemli adımlarından biri olan peeling, ciltte biriken ölü hücreleri temizler ve daha canlı hale getirir.

Peeling Ne İşe Yarar?

Cilt tipinize uygun ürün ile peeling yapmak, cildinizdeki diğer bakım ürünleri ve uygulamalarının etkinliğini artıracaktır.  Ölü cilt hücrelerinden kurtulmak için güvenli eksfoliasyon önemlidir. Aksi takdirde ciltte tahrişe, kızarıklığa, tahrişe ve akneye neden olabilir. Uygulanan kesenin cilt tipine uygun olması onu güvenli kabul etmenin ilk adımıdır. Peeling uygulaması, bir uzman tarafından yapılabileceği gibi cilt tipine uygun şekilde doğru ürününden temin etmek için her yerde kolaylıkla yapılabilir.

Kuru Ciltler İçin Peeling

Kuru ciltlere karşı direnci diğer cilt tiplerine göre daha düşüktür, bu nedenle en ideal ürün nemlendirici bileşenler içeren ve uygulanabilen bir üründür.  Cilt hassasiyeti konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, kuru cilde sahip kişiler bu peelingi kullanmadan önce yüzün küçük bir bölgesinde deneyebilir. Cilt kızarmadıysa veya tahriş olmadıysa, tüm cilde uygulayın. Peeling için temizlenmiş cilde nazikçe uygulayın, ardından nazikçe kurulayın ve ardından nemlendirin. https://www.petitemaison.com.tr/yuz-maskesi sitesinden peelinglere ulaşabilirsiniz.

 

sponsorlu bağlantılar
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2021, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.