izmirliyiz

Oda Termostatı İzmir’de Nereden Alabilirim?

Oda Termostatı İzmir’de Nereden Alabilirim?

Kombi ile sürekli iletişim sağlayarak evin istenen sıcaklıkta kalmasını sağlamaya yarayan oda termostatları hem tasarruflu hem de konforlu ısınmak isteyenlerin son dönemdeki gözdesi…

Kablolu, kablosuz, internet kontrollü (wifi) bağlantı tiplerinde üretilen oda termostatları, çeşitli markalar ve farklı özellikteki modeller de düşünüldüğünde tüketicinin karşısına çok fazla model seçeneği çıkıyor. Bu noktada doğru cihaz seçimi yapmak önem kazanıyor.

İzmir’de şehir merkezinde (Tarihi Asansörün de içinde yer aldığı) Karataş semtinde bulunan Özmak Mühendislik ve Ticaret firması ısıtma ve soğutma sektöründe yılların verdiği tecrübenin yanında her sezon binlerce oda termostatını stoklu çalışarak Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine hızla ulaştırıyor olması ile öne çıkmakta. Oda termostatı almak istiyorsanız firmanın oda termostatı satış hattına 0232 441 44 75 numaralı telefondan ulaşabilir ya da odatermostati.net web sitelerini ziyaret ederek ürün marka ve model seçeneklerini inceleyebilir, kombi termostatları hakkında merak ettiğiniz pek çok konuda bilgi edinebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2019, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.