izmirliyiz

Keten Pantolon

26.12.2018
Keten Pantolon

Giysilerin hammaddesini oluşturan birçok kumaş çeşidi bulunmaktadır. Bu kumaş çeşitlerinin başında da keten gelmektedir. Pek çok tekstil ürününde tercih edilen, doğada yer alan keten bitkisinden elde edilen bu kumaş türünden yaratılan giyim çeşitlerinden biri de pantolondur.

Keten Pantolon Modelleri

Piyasada yer alan diğer kumaş türlerine nazaran daha dayanıklı olan ve esnek bir yapıya sahip olan keten kumaşının, pantolonlarda uygulanması sonucu, insanlar tarafından rahatlığından ötürü tercih sebebi olmuştur. Yapısı itibari ile doğal bir parlaklığa da sahip olan keten pantolonlar, uygun üst giyim kombinleri ile de sizlere şıklık katacaktır. Giyim olarak rahatlığın ön planda yer aldığı keten pantolon çeşitlerinde, regular ve slim vücut tiplerinde modeller bulunmaktadır. Keten pantolon modellerinde uygulanan detaylar sayesinde de sıradanlıktan uzaklaşmak amaçlanmaktadır.

Keten Pantolon Fiyatları

Beden olarak 29 bedenden 42 bedene kadar her kalıba uygun çeşit bulunmaktadır. Vücuda tam oturan yapısı ile gayet şık bir görünüm katan keten pantolonlar, girdiğiniz her ortamda yaptığınız üst giyim kombinleriniz ile dikkat çekmenizi sağlayacaktır. Renk olarak yaklaşık dokuz renk seçeneğiyle sunulan keten pantolonlar, size en uygun renk seçenekleri ile hizmetinize sunulmaktadır.

Keten Pantolon Çeşitleri

Keten pantolonlarla ilgili dikkate alınması gereken durumlardan biri, yıkama olarak makine kullanılmaması olmalıdır. Soğuk suda ve elde yıkanmalıdır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken durum ise çabuk kırışmasından ötürü sık ütülenmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmez keten pantolon modellerine https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-keten-pantolon-modelleri/ adresinden ulaşabilir, size uygun çeşitleri buradan seçebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.