izmirliyiz

Gümüş Bileklik

26.07.2018
Gümüş Bileklik

Gümüş ile üretilen takılar kadınlar vazgeçilmez aksesuarlarının başında gelmektedir. Gümüş bileklik, küpe, kolye, yüzük gibi takılar ile sizlerde şıklığınızı ve kombinelerinizi tamamlayabilirsiniz. Gümüş bileklik alacağınız zaman kendi tarzınızı ve zevkinizi yansıtan modeller üzerinde durarak doğru seçimi yapabilirsiniz. Pek çok model arasından size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Gümüş bileklik modelleri

Gümüş bileklik modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kral tacı gümüş bileklik modeli bu senenin en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Melek kanadı gümüş bileklik, elmas montör gümüş bileklik, zirkon taşlı gümüş bileklik, kalp gümüş bileklik, yıldız gümüş bileklik, aşk kumru gümüş bileklik, ametist taşlı gümüş bileklik modelleri de yine en favori modeller arasında yer almaktadır.

Gümüş bileklik fiyatları

Gümüş bileklik fiyatlarını pek çok kişi merak etmektedir. Gümüş bilekliklerin fiyatları öncelikle gümüş ayarına, gramına göre değişmektedir. Aynı zamanda ise üzerinde bulundurduğu taşın kalitesine ve özelliğine göre de fiyat değişebilmektedir. Gümüş bileklik model, renk ve fiyatlarına göz gezdirmek için https://www.sanroza.com/gumus-bileklik adresine göz gezdirebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.