izmirliyiz

En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

23.04.2014
En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Uçakla seyahat günümüzün en hızlı ve en güvenli ulaşım aracıdır. Zamanın çok daha değerli olduğu dünyamızda zamanımızın büyük bir kısmını yollarda geçirmek, kaybetmek bizler için telafi mümkün olmayan durumlardır. Özellikle de iş hayatında zamanın çok daha kıymetli olduğunu düşünürsek uçakla seyahat büyük bir mecburiyettir.

Uçak seyahati birçok yönden avantajlı olmasına rağmen bazen uçak bileti fiyatları oldukça yüksek olabiliyor. Hesaplı bir şekilde en ucuz uçak bileti ile güvenli bir şekilde uçmak için bazı kurallara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

En Ucuz Uçak Bileti Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

1.    Tatil dönemleri ve hafta sonları bilet almayın
2.    Tek yön almak yerine gidiş dönüş şeklinde uçak bileti alın
3.    Doğrudan uçuşları almaya özen gösterin aktarmalı uçuşlarda uçuş güzergahı değiştiği için ya da fazladan kalkış – iniş yapılacağı için bilet fiyatları daha yüksek olur.
4.    Kredi kartı kullanıyorsanız bankanızın anlaşmalı olduğu havayolu firmalarıyla uçun ve eğer mil kart kullanıyorsanız mil puanlarınızı kullanın.
5.    Kampanyaları takip edin size uyun olan kampanyaları kaçırmayın
6.    Uçuş saatine yakın zamanlarda bilet alarak daha ucuza bilet alabilirsiniz.

Maddelerin hepsine dikkat ederek internet üzerinde de merkurbilet.com internet adresini ziyaret ederek en ucuz uçak bileti fiyatları ile uçabilirsiniz. Bu sayede hem daha ucuz, daha konforlu, daha hızlı ve güvenli seyahat edebilirsiniz.

KAYNAK: http://www.merkurbilet.com


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.