izmirliyiz

Binance İyi mi?

23.06.2022
Binance İyi mi?

Bize soracak olursanız en iyi kripto para uygulaması Binance’dir. Peki neden Binance en iyilerden birisi? Öncelikle güvenilir bir borsa olmasının yanısıra nft gibi yeni teknolojilere de çok iyi bir şekilde ayak uyduruyor. NFT nedir diyorsanız bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz!

Öncelikle Binance işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası. Şu anda kripto para dünyasında 300’den fazla kripto para borsası mevcut. Binance bu borsaları geride bırakarak günlük milyarlarca dolarlık işlem hacmine ulaşıyor. Hatta 17 nisan 2021’de Binance’in işlem hacmi 120 milyar (120.000.000.000) dolardan fazlaydı. Yani Binance uygulaması ve internet sitesi üzerinde kripto para alım satımları sonucunda milyarlarca dolarlık işlem hacmi oluştu.

Son Bitcoin haberlerini ve kripto paralar hakkında en detaylı bilgiler için https://uzmancoin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Binance’in en güvenilir Bitcoin uygulamalarından birisi yapan sebeplerden birisi de milyonlarca üyeye sahip olması diyebiliriz. Binance’in şu anda 20 milyondan fazla üyesi olduğu tahmin ediliyor. Diğer yandan her geçen gün kaydolan üye sayısı da artıyor. Bu sayının fazla olmasının pozitif yanı işlem hacminin yüksek olması ve uygulama üzerinde sürekli alım satım işlemlerinin devam etmesi diyebiliriz.

Binance’in mobil uygulamasının kullanım kolaylığı sebebiyle de tercih edilebilir seçenektir. Baktığımız zaman kripto para dünyasında yeniyseniz, uygulama size hem güven veriyor hem de kolaylık sağlıyor. Diğer yandan Binance’in internet sitesi de yeni başlayanlar için en iyi bitcoin sitesi olarak değerlendirilebilir. Çünkü hem kullanımı kolay hem de her şey oldukça açık bir şekilde belirtilmiş.

Platformun Türk kripto para yatırımcıları açısından da beğenildiğini söylemeden geçmeyelim. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Binance hem dünyada hem de ülkemizde en çok kullanılan bitcoin uygulamaları arasında. Ancak Binance’i daha detaylı incelediğimizde, Binance’i en çok kullanan ülkenin Türkiye olduğunu görüyoruz. Bu açıdan da Türk yatırımcılar açısından Binance’in en güvenilir kripto uygulamalarından birisi olduğu oldukça açık.

Binance’i hem bir borsa olarak hem de kripto para uygulaması olarak öne çıkaran özellikler arasında komisyon ücreti en düşük borsa olması da var. Nasıl yani? Binance’i diğer borsalardan ayıran özellikleri sıraladık ancak komisyon oranlarının düşük olması birçok yatırımcıyı kendine çekiyor.

Binance’in kripto para uygulaması üzerinde 400’den fazla kripto para birimi bulunuyor. Yani 400 farklı kripto para birimini alıp satabiliyorsunuz. Ki bu da oldukça önemli bir özellik.

Uygulama üzerinde kripto para ticareti yaparken, kaldıraçlı işlemler seçeneğini de kullanabilirsiniz. Diğer yandan daha birçok gelişmiş özellik mevcut.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.