izmirliyiz

Bebek Takımlarında Farklı Tasarımlar

25.03.2022
Bebek Takımlarında Farklı Tasarımlar

Bebek Takımlarında Farklı Tasarımlar

Yeni doğan Bebek takımları hevesli ebeveynlerin bebekleriyle tanıştıkları ilk günden itibaren kullandıkları bir üründür. Taburculuk için ideal olan bu ürünler, bebeğinize bu yolculukta yumuşak doku ekler. Hassas ciltler için özel olarak üretilmiştir. Güvenliğini ve sağlığını isteyen ebeveynlerin tercihidir. Vücut ısısını belli bir seviyede tutmalarına yardımcı olur. Anti alerjik yapısı sayesinde bebeğin cildinde tahriş, kızarıklık veya alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Bebek Takımlarının Özellikleri Nelerdir?

Bebek takımları Doğal iplerle özenle dokunmuştur. Giymesi kolaydır ve mükemmel pratikliğe sahiptir. Tulumlar, çıtçıtlar, önlükler, altlar, bereler ve daha fazlasını içeren takımlar, kalitelerinden etkilenir. Bebek body setleri bu setler içerisinde en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Çıtçıtlı fermuar giymek kolaydır. Bebek bezlerinin değiştirilmesine de yardımcı olur.

Pamuklu yapısı, bebeğin gün içinde rahat vakit geçirmesini sağlar. Bebeğinizin vücuduna yapışır. Genellikle iç çamaşırı olarak kullanılır. Pamuklu yapısı bebeğinizin yoluna çıkmadan özgürce hareket etmenizi sağlar. Sıcak yapısı ile hasta olmazsınız. İlk giyilen giysilerden biri olan bebek takımları fermuar, uzun kollu veya kısa kollu olabilir. İhtiyacınıza göre kullanım sağlar. https://www.breeze.com.tr/Kiz-Bebek-Kiyafetleri/ sitesinden en şirin modelleri bulabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.