izmirliyiz

Arabaya ne hediye alınır?

Arabaya ne hediye alınır?

Arabası olan ya da yeni araba alan birine, aracında kullanabileceği güzel ve işlevsel bir hediye olarak ne alınabilir? İşte önerilerimiz;

Kahve v.b. içecek tüketmeyi seven biri için araç içi bardak tutucu oldukça işlevsel bir hediye olacaktır.

Oto paspası, oto cam gölgeliği, ilk yardım seti, havalandırma ızgarasına takılabilen bir telefon tutucu, anahtarlık, araba ön cam güneşliği, oto kokusu ( küçük bir hediye olduğu için fazla sayıda alınabilir ), koltuk arkası eşya düzenleyici ya da çakmak girişinden telefon şarj aparatı güzel birer araba hediyesi olabilir.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    Araba alan arkadaşlarıma çoğunlukla özel anahtarlık hediye ederim. Anahtarlık üzerine arkadaşımın arabasının plakasını yazdırırım. Bu sayede otoparkta ve oto yıkamada kolaylık olacağını düşünüyorum.

  2. Nurcan dedi ki:

    Yeni araba sahibi olmuş birine yazıda sayılan bütün hediyelerin çok faydalı olabileceğini düşünüyorum 🙂 ayrıca örneğin bisiklete binmeyi seven biriyse arabada bisiklet taşımayı kolaylaştıran aparatlardan da alınabilir. Bunların dışında renkli ve eğlenceli koltuk kılıfları, camlara yapıştırılan komikli yazıların olduğu etiketler alınabilir.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.