izmirliyiz

Set Üstü Ocak

25.07.2022
Set Üstü Ocak

Set Üstü Ocak

Set üstü ocak ürünleri, ocakta ısıtarak yemek hazırladığınız bir ocak alanıdır. Bu ocakların boyutları değişir ve elektrikli, gazlı veya indüksiyonlu olabilir. Gazlı ocak anında ısınır ve eti kızartmak veya makarnayı kaynatmak için yoğun ısı sağlar. Elektrikli ocakların ısınması daha uzun sürebilir. Ancak soteleme ve kaynatma için uygun sıcaklıkları bile sağlar. İndüksiyonlu ocaklar hızlı ve verimlidir ancak manyetik tabanlı özel tencere ve tavalar gerektirmektedir.

Set üstü ocak ürünleri, modern mutfaklarda en yaygın pişirme yüzeyi türüdür. Çeşitli stil ve tasarımlarda gelirler ve basit düz tepeli brülörlerden çoklu brülör ve ızgara elemanlarına sahip ankastre ocaklara kadar çeşitlilik gösterirler. Bu da tam da aradığınız özelliklere sahip bir şekilde set üstü ocaklara sahip olmanız konusunda önemli kazanımları beraberinde getirmektedir.

Bazı ocaklarda, ayrı olarak açılıp kapatılabilen brülörler bulunmaktadır. Bu da size pişirme yöntemleriniz üzerinde daha fazla kontrol sağlamaktadır. Tüm bu bilgiler ışında şayet set üstü ocaklara avantajlı bir şekilde sahip olmayı isterseniz hemen https://www.kumtel.com/set-ustu-ocak internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.