izmirliyiz

Şerit Led

06.10.2017
Şerit Led

Simka Elektrik şerit led çeşitlerinde beklentilerinizi karşılıyor. 1 metresinde 690 adet led yer alan bu şerit aydınlatma ürünleri reklam tabelalarının daha gösterişli olması, süsleme gibi amaçlarla kullanılmaktadır.  Yapışkanlı özelliği sayesinde ahşap ve duvara sorunsuz şekilde monte edilebilmektedir.

Dekoratif Ledler

Daha çok dekoratif amaçlarla kullanılan şerit led çeşitleri görsel açıdan oldukça iyi görüntü verir. Her yıl değişen şerit led teknolojisini takip eden firmamızda siz de en yeni ve gelişmiş ürünleri bulabilir, satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri tek bir tuşla sepete ekleyerek kısa sürede alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak tek bir tanenin uzunluğunu dikkate alarak kullanılacak alanın büyüklüğü doğrultusunda miktar belirlenmelidir. Bazı alanlarda birkaç metre birden kullanılabilmektedir. Ayrıca akımı sağlayacak tamamlayıcı adaptör gibi ürünleri de temin etmeyi unutmamanız gerekir.

Garantili Led Ürünler

Led aydınlatma ürünleri konusunda onlarca çeşidi bulabileceğiniz Simka Elektrik, kolay alışveriş ve ödeme imkânı sunmaktadır. Kredi kartına taksit ve hızlı teslimat özellikleriyle bu ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Daha fazla ürün çeşidi ve hizmet detayı için  https://simkaelektrik.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.