izmirliyiz

Sanatçı Alkan CAMBAZ muhtar adayı azası olduğunu açıkladı

20.03.2024
Sanatçı Alkan CAMBAZ muhtar adayı azası olduğunu açıkladı

Sanatçı Alkan Cambaz Fırat Mahallesi’nden muhtar adayı Feramuz Eroğlu’nun azası olduğunu açıkladı. Cambaz, adaylık duyurusunu sosyal medya hesabından yaptı ve destek istedi.

Cambaz muhtar adayına aza oldu. Fırat Mahallesi’nden muhtar adayının azası olan Cambaz, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla takipçilerinin desteğini istedi.

Sosyal medyadan açıklama yapan Cambaz;
“Saygıdeğer Fırat mahallesi sakinleri.
Sizler beni yıllardır sanatçı kimliğimle bir arkadaşınız dostunuz kardeşiniz abiniz olarak tanıdınız.
Uzun yıllar özel tv kanallarından evlerinize misafir ettiniz.

Şimdi ise güzel mahallemizde vizyon sahibi mevcut muhtarımız Feramuz Eroğlu için oylarınıza talibiz. Profesyonel iş hayatım sırasında sosyal sorumluluk projelerinin hep içinde oldum, bu projeler nezninde ve sanat hayatımda bir çok ödüller aldım.

Halen temsilci olarak sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktayım.

Tam bir doğa aşığı hayvan sever ve hayvan dostuyum.

Sanatçı ruhum, dinamik yapım ve mahallemin değerlerini ileriye taşımak arzusu ile Muhtarımız Feramuz Eroğlu’nun görevinin devamı için siz Fırat sakinlerimizin desteğiyle Muhtarlık görevine tekrar talibiz.

Tüm mahalle sakinlerinin eşit koşullarda hizmet almasını mahallemizin güvenilir, sakin ve huzurlu yaşama kavuşması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya söz vererek oylarınıza talibiz.

2019 muhtarlık seçimlerinde mahallesine yaşam alanı kazandırmayı hedeflediğini dile getiren Fırat Mahallesi Muhtarı Feramuz Eroğlu, “Bir hayalimiz vardı. 7’den 70’e herkesin keyifle vakit geçirebileceği bir alanı bölgemize kazandırmak istiyorduk. Buca’mıza ve mahallemize çok yakışan bu projemizi hayata geçirerek kısa sürede isteğimiz gerçekleşti.” Dedi.

Fırat Yaşayan Park’ı Buca’ya ve mahallemize değer kattı.

Çalışmalarını yakından takip ettiğim mevcut muhtarımız ve muhtar adayımız Feramuz Eroğlu için desteklerinizi esirgemeyin. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
Saygılarımla…”

İfadelerini kullandı.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.