izmirliyiz

Plaj Çantanızda Kesinlikle Bulunması Gereken Parçalar

29.06.2022
Plaj Çantanızda Kesinlikle Bulunması Gereken Parçalar

Plaj Çantanızda Kesinlikle Bulunması Gereken Parçalar

Yaz mevsiminin başlaması ile birlikte tatil heyecanı da start alıyor. Tatil planlarını şimdiden yapmak isteyenler için alışveriş çanları çalıyor demektir. Özellikle plaj çantasında bulundurulması gereken malzemeleri öğrenmeniz ve bu malzemeleri hazır etmenizde fayda var. Sizler için kısa bir liste hazırladık. Bu listeyi hemen gözden geçirin ve eksikleriniz varsa kısa zamanda temin etmeye çalışın.

  • Plaj Havlusu

Çantanıza koymanız gereken en temel malzemelerden biri de plaj havlusu oluyor. Yanınıza mutlaka yedeğini de almanız gerekmez ancak bir adet plaj havlusunu çantanıza koymadan plaja gitmeyin. İhtiyacınız olan plaj havlularını temin etmek için de Penti internet sitesine tıklayabilirsiniz. Bu sitede rengarenk modeller en uygun fiyatlarla kullanıma sunuluyor. Aynı zamanda seçeneklerin fazla olması sayesinde keyifli bir alışveriş deneyimi de yaşanabiliyor.

  • Terlik

Plajda terliğe de ihtiyacınız olacak ve çantanıza koymanız gereken malzemeler arasında terlik de bulunuyor. Bazı kişiler tercihini plaj ayakkabısından yana da yapabilir ancak terlik çeşitlerini daha konforlu bulanların sayısının bir hali fazla olduğunu da unutmamak lazım… Seçtiğiniz mayo ya da bikini modeline uygun bir tasarımı satın almaya çalışın. Bu sayede daha şık görünmeniz de mümkün olacaktır.

  • Mayo

Öncelikle yeni bir mayoya ihtiyacınız olup olmadığını belirlemeniz gerekiyor. Plaj çantasında mutlaka yedek mayo ve bikinilerin de olması lazım… Haliyle gözden geçirmeniz gereken ilk parçaların başında da mayolar vardır. Özellikle rengarenk mayolar ile plajlarda cıvıl cıvıl bir tarz ortaya çıkarabilir, düz siyah mayolar ile klasik bir tarza imza atarken, mavi mayo ile de marin giyim tarzını plajlarda yakalayabilirsiniz. Hangi renk ya da desende mayo ya da bikini seçerseniz seçin kesinlikle yedek bir mayo ya da bikiniyi plaj çantanızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Sık sık mayo değişimi yapmak uzmanların da önerisidir. Bir değil birkaç mayo yedeği ile plaja gitmenizde fayda var.

  • Şort

Plaj çantasına eklemenizi önerdiğimiz ürünler arasında şort çeşitleri de yer alıyor. Bikini ya da mayo üzerine giyerek de rahatlıkla kullanabileceğiniz şortlar rengarenk plaj modasının bel kemiğini oluşturuyor. Şort çeşitleri yeni sezonda daha canlı renklerde hazırlandı. B nedenle plajların cıvıl cıvıl olacağı şimdiden aşikar!

  • Kaftan

Plaj kaftan çeşitleri ihtiyacınız olabilecek malzemelerden biridir. Dolayısıyla çantanıza eklemenizi önerdiğimiz ürünler listesinde ince kumaşlardan hazırlanan kaftanlar da yer alıyor. Bu ürünlere ulaşmanın kolay yolu ise Penti.com’a tıklamanızdır. Plaj giyim ürünleri kategorisinde keşfedilmeyi bekleyen pek çok parça bulunuyor. İlk keşfedenlerden biri siz olabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.