izmirliyiz

Ödemiş’te AMBAR Mağazası Nerede?

20.08.2021
Ödemiş’te AMBAR Mağazası Nerede?

AMBAR Giyim Ödemiş Mağazası İletişim Bilgileri:
Adresi: Akıncılar Mahallesi Asma Sokak No:1 Ödemiş – İzmir
Telefon numarası: 0232 445 72 78

Mağaza Çalışma Saatleri: Hafta içi 08:00-20:00 ve hafta sonu sadece Cumartesi günü 08:00-20:00 ile arasında hizmet vermektedir. Pazar günü kapalıdır.

AMBAR Hakkında:

AMBAR 1995 yılında İzmir’ de kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana Türkiye’nin birçok yerinde açmış olduğu mağazalarla büyüyen ve genişleyen Ambar Giyim; aynı zamanda birbirinden kaliteli ürün yelpazesiyle hedef çıtasını her geçen gün yükseltmeyi hedeflemiştir.

Türkiye’ de zaman içinde genişlettiği şube sayısı ile bugün 35 mağaza sayısına ulaşmış ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine dayalı politikası ile modayı yakından takip eden Ambar Giyim kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile aranan marka haline gelmiştir.

Köklü bir aile haline gelen Ambar Giyim in başarısının arkasında, sayıları 250’yi aşan özverili çalışanı ile müşteri memnuniyetini, sürekli değişim ve yenilik hedefleyen yönetim kadrosu ile sağlamaktadır.

sponsorlu bağlantılar
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2021, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.