izmirliyiz

İzmir’de Donut Satan Yerler

08.01.2021
İzmir’de Donut Satan Yerler

Donut, ülkemizde yurtdışındaki kadar yaygın olarak bilinen ve her yerde bulunabilen bir tatlı değil. Sevenlerinin İzmir’de donut satan yerleri bilmek, bulmak isteyebileceğini düşündük…

İzmir’de Donut nerede yenir?

McDonald’s restoranlarında donut bulabilirsiniz. McDonald’s Türkiye (mcdonalds.com.tr) web sitesinde yer alan bilgilere göre tarçınlı ve çikolatalı olmak üzere iki çeşidi mevcut.

Baks Bakery & Snacks, menüsünde donut da bulunan bir başka mekan zinciri.

İzmir’de bir çok noktada bulunan Alsancak Unlu Mamüller‘de de donut bulma şansınız var.

Donut yemek için bir diğer önerimiz ise “Fırın İzmir İncisi“. İnönü Caddesi üzerinde Poligon’da bulunan mekanın sunduğu lezzetler arasında donut da mevcut.

sponsorlu bağlantılar
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Erdem dedi ki:

    İzmir’de donut almak isteyenler için bir yer önerisi de ben yapayım. Güzelyalı’daki Selma Yiğitalp Lisesi’nin karşı köşesindeki Migros mağazasında da donut bulunabiliyor. Yakınındaysanız bakmanızda fayda var.

  2. Nurcan dedi ki:

    İzmir’de maalesef gerçek anlamda içi dolgulu güzel bir donut yapan bir yere rastlamamıştım. Taa ki Gizem Kuz/ Bakery ile tanışana kadar. Gerçek anlamda içi dolgulu, puf puf ısırdığında mükemmel bir lezzetle karşılaşmak mükemmel bir deneyimdi. Meraklılarına tavsiye ederim.

  3. Sadece birisi dedi ki:

    Alsancakta Lanch Donut kesinlikle öneriyorum mükemmel denemeniz lazım

© 2001-2021, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.