izmirliyiz

İzmir Havalimanı Çandarlı VIP Transfer

02.05.2023
İzmir Havalimanı Çandarlı VIP Transfer

İzmir’in yeni popüler tatil noktalarından olan Çandarlı ilin kuzey kesiminde konumlanıyor. Şehre havayolu ile ulaştığınızda ise Dikili ilçesine bağlı olan Çandarlı’ya ulaşmak için uzunca bir yol kat etmeniz gerekebilir. Tabii ki hem yurtiçi hem de yurtdışından gelen misafirlerin tatil için tercih edebilecekleri bu güzide beldeye ulaşımı kolaylaştırmanın yolları mevcut. Bunların başında da Pehlivanoğlu Taşımacılık ve Turizm şirketi geliyor. Yıllardır sürdürülen kaliteli hizmet ve üstün müşteri memnuniyeti ile en uygun fiyatlarla İzmir içerisinde ve Ege bölgesinde yer alan 60’tan fazla noktaya hızlıca ulaşabilmenizin yolunu açıyor.

 

İzmir Adnan Menderes havalimanı transfer hizmetini 2014 yılından bu yana başarılı bir biçimde sürdüren şirketin yetkinliği yüksek, alanında uzman ve kalifiye personelleri bulunuyor. Bu sayede tecrübeleriyle size en iyi deneyimi yaşatacak olan ekip araç filosunda bulunan 2018 model ve üzeri Mercedes Benz araçlarla size hizmet verebiliyor. En lüks donanımlarla donatılmış olan Vito araçlar farklı yolcu kapasitelerine göre optimize edilmiş olup rezervasyonunuza bağlı olarak size özel olarak tahsis ediliyor. Böylece İzmir Adnan Menderes havalimanı Çandarlı transfer hizmeti sizin için keyifli geçecek 125 kilometrelik bir seyahate dönüşüyor.

 

Seyahat edeceğiniz bu mesafeyi hem konforlu hem de güvenli şekilde gidiş ve dönüş olarak değerlendirebilirsiniz. VIP transfer hizmeti için randevu oluştururken gidiş seçeneğinin yanı sıra opsiyon olarak gidiş dönüş alternatifinin de sunulduğunu vurgulayalım. Bu da demek oluyor ki Çandarlı İzmir Adnan Menderes havalimanı transfer hizmetini de alabilirsiniz. Tatilinizi tamamlayıp eve dönüş vakti geldiğinde de konfordan ve lüksten vazgeçmenize gerek yok. Aynı nitelikte bir seyahatle 125 kilometrelik mesafeyi tatil konforunuzda devam ettirebilirsiniz.

 

İzmir Havalimanı Çandarlı transfer hizmetlerinin en büyük artısı tabii ki size özel olmasıdır. Çünkü yurtdışından ya da yurtiçinden gelen uçaklarda saat farklılıkları olabildiği gibi sizin tatil planınıza bağlı olarak da ulaşmak istediğiniz saatler farklılık gösterebilir. Saat karmaşasını kafanızdan atarak tatile odaklanmanızı sağlayan Pehlivanoğlu Taşımacılık ve Turizm şirketi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sizin bu aşamada yapmanız gereken tek şey rezervasyonunuzu tamamlamak.

 

İzmir’in Dikili ilçesine bağlı Çandarlı VIP transfer destinasyonları arasında yer alan bir seçenek iken aynı zamanda firmamızla 60’ın üzerinde farklı noktaya ulaşım hizmeti alabilirsiniz. Burada tümü Mercedes Benz Vito araçlarla yapılan lüks taşımacılık hizmetinden faydalanmış olacaksınız. Özellikle araçların yatar koltuk, çocuk koltuğu, buzdolabı, klima ve multimedya desteği gibi lüks donanımlara sahip oluşu sizin prestijli bir seyahat yapmanızı mümkün kılar. Vito araçlar hem dış hem de iç dizaynıyla ulaşmak istediğiniz yere en lüks şekilde erişebilmenizin önünü açar.

 

7/24 transfer seçeneğinin olması gidiş ve dönüş aşamalarında size büyük bir zaman tasarrufu sağlarken VIP araçlarla seyahat etmenin ne kadar erişilebilir olduğunu da fark etmenizi sağlayacaktır. Çünkü İzmir havalimanı transfer fiyatları tatilinizin en düşük masraf kalemlerinden birisi olabilir. Böylesine konforlu ve prestijli bir yolculuğun en uygun fiyatlarla size sunulabiliyor olması ise 2014 yılından beri hizmet veren Pehlivanoğlu Taşımacılık ve Turizm şirketinin vizyonuyla alakalıdır.

 

Yabancı konukların da sıklıkla tercih ettiği ve Çeşme ile Alaçatı dışında bir alternatif aradıklarında karşılarına çıkan Çandarlı popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Eğer yeni yaz tatilinizi henüz planlamadıysanız ve İzmir ile Ege’nin dokusuna hayransanız hemen ulaşım rezervasyonunuzu da tamamlayın. Böylelikle İzmir airport transfer hizmetinden VIP araçlarla faydalanarak en uygun fiyatları ödeyip konforun tadına varın. https://pehlivanogluturizm.com


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.