izmirliyiz

İzelman Evka-4 Yeşiltepe Kreş ve Anaokulu

10.06.2023
İzelman Evka-4 Yeşiltepe Kreş ve Anaokulu

İzelman Evka-4 Yeşiltepe Kreş ve Anaokulu Eğitim Merkezi

1997 yılından bu yana, 07.00-18.00 saatleri arasında hizmet veren Evka-4 Yeşiltepe Kreş ve Anaokulu Eğitim Merkezimiz’de; Kreş(24-36 ay), 4 yaş, 5 yaş, 6 yaş sınıfı olmak üzere 4 derslik bulunmaktadır. 2028 m² bahçe alanına inşa edilmiş olan okulumuzun 465 m² bina kullanım alanı bulunmaktadır. Yakın gelecekte toplumda söz sahibi erişkin bireyler olarak yer alacak olan okulöncesi çağı çocuklarımızın; Ulu önderimiz Atatürk’ün hayatımızdaki yeri ile önemini, sosyal, kültürel ve bilimsel anlamda gelişmelerini, yaparak, yaşayarak ve eğlenerek öğrenmeyi, eleştirel düşünme, yaratıcı olma, yargılama, sorgulama, soru sorma, merak duyma, sorun çözme gibi becerileri kazandırarak, araştırma yapmaya, yaratıcı ve yenilikçi düşünce üretmeye teşvik etmeyi amaçlayan aktif eğitim sistemi okulumuzda uygulanmaktadır.

Adresi : Evka-4 Mahallesi 1030 Sokak No:5 Bornova/İZMİR
Telefonu : 0 232 351 32 71

İzelman okulları hangi saatler arasında hizmet vermektedir?

Sabah : 07:00 Akşam 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İzelman okullarında hangi yaş grubu çocuklar alınmaktadır?

2 yaşından itibaren öğrenci alınmaktadır.
2-3 yaş ; kreş grubu
4-5 yaş ; anaokulu
6 yaş ; anasınıfı
7-12 yaş ; etüt grubu olarak hizmet verilmektedir.

Okul servisiniz var mıdır?

Sözleşmemiz gereği okullarımıza öğrencinin geliş gidişinden aile sorumludur. Kendi imkanlarını kullanmayı tercih eden velilerimizin yanında, özel bir servis tercih eden velilerimiz de olmaktadır. Bu nedenle okullarımıza öğrenci taşımacılığı yapan özel servisler bulunmaktadır. İsteğe göre bu servislerden yararlanılabilir.

İzelman okullarında sadece belediye personeli çocuklarına mı hizmet veriliyor?

Hayır sadece belediye personeline değil, belediye personeli olmayan ailelerin çocuklarına da hizmet veriliyor.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.