izmirliyiz

Haber Sitelerinde Tanıtım Yazısı Yayınlama

18.06.2021
Haber Sitelerinde Tanıtım Yazısı Yayınlama

Haber siteleri tanıtım yazısı yayınlatmak için neden çok tercih ediliyor hiç merak ettiniz mi?

Haber siteleri son dönemde sadece haber değil pek çok konuda bilgileri de yayın kapsamlarına almış durumda. Hatta bunun neredeyse bir sınırı yok desek herhalde abartmış olmayız. Bu geniş kapsamları sayesinde haber siteleri, hemen her konudaki web sitesinin tanıtım yazısını yayınlamak için oldukça elverişli diyebiliriz.

Her haber sitesi elbette aynı nitelikte değil, ancak genel özelliklerini baz aldığımızda, sürekli içerik eklenerek güncellenmeleri, Google tarafından diğer sitelere göre nispeten daha hızlı indekslenmeleri gibi faktörler nedeni ile haber siteleri, tanıtım yazısı yayınlatmak ve bu sayede backlink almak isteyenlerin ilk tercih ettikleri site grubunda yer almakta.

Haber sitelerinde tanıtım yazısı yayınlama fiyatları, sitenin bilinirliğine / marka olmasına, otoritesine ( DA / PA ), Google da indekslenmiş sayfa sayısına, sitenin yaşına, günlük ziyaretçi sayısına,  Google News’a üye olup olmaması gibi pek çok faktöre göre değişkenlik göstermekle birlikte 10 TL gibi çok küçük ücretlerden başlayıp binlerce liraya kadar ulaşabiliyor.

Günümüzde, haber takibine ve dolayısı ile haber sitelerine olan ilginin hala canlı ve artmakta olduğunu görmekteyiz. Bu nedenle haber sitelerinde yapılabilecek tanıtım yazısı yayınlama hizmetine olan ilginin de süreceğini tahmin etmek zor değil.

sponsorlu bağlantılar
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2021, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.