izmirliyiz

Erkek Şort

18.05.2017
Erkek Şort

Canlı renkleri içerisinde barındıran bir tarza mı sahipsiniz yoksa sade olmak mı sizi daha rahat hissettirir? Yaz aylarında bir taraftan sıcak ile uğraşır iken öte yandan tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtmaya çalışmanız biraz daha zorludur. Ancak LTB erkek şort modellerinde hem sadeliği hem de yazın canlı renklerini göz ardı etmeksizin yeni ürünleri; yüzde yüz pamuk ve polyester karışımı olacak şekilde, farklı beden tablosu ve ödeme seçenekleri ile sizlere sunuyor.

Polyester Mi, Kot Mu?

LTB erkek şort modellerine göz atmadan önce ürününüzün kot mu yoksa polyester mi olmasını istediğinizi belirlemeniz gerekir. Eğer polyester ise; o halde sizin için yüzde yüz polyester olan s ile başlayıp devamında XXL aralığına kadar gidebilen beden tablosuna sahip koyu mavi ve beyaz model karışımları olan erkek şort modellerini gözden geçirmeye bekliyoruz.

Ödeme Seçenekleri Ve Kargo

www.ltbjeans.com adresindeki ürünlerin tamamı için bonus ile taksitli alım hakkınız mevcut olup; sistem üzerinden alacağınız ürünlerin sayısı arttıkça uyarı alır ve kargo ücretinden muaf olduğunuzu da öğrenirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.