izmirliyiz

Çalışma Masası

22.06.2018
Çalışma Masası

Çalışma masanızın modern ve estetik bir görünüme sahip olmasını ister misiniz? Çalışma yüzeyi temperli cam sayesinde keyifle ve rahat bir şekilde çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Açısal olarak kolayca ayarlanabilir özelliği sayesinde boyunuza göre ya da kullanım amacına göre istediğiniz gibi kolayca ayarlayabilirsiniz. Kullanımı kolay mekanizması sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak çalışma masanızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Çalışma yüzey ölçülerine baktığımızda 97*61 cm ebatlarında olan çalışma masası ile konforlu ve rahat bir çalışma alanı elde edebilirsiniz. Projelerinizi istediğiniz gibi gerçekleştirebilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip çalışma masası aynı zamanda hafif özelliği sayesinde rahatlıkla istediğiniz yere alabilir ve kullanabilirsiniz.

Çalışma Masası Birçok İhtiyacınızı Karşılıyor

Çekmecesi sayesinde kalemlerinizi ya da projenizi hazırlarken kullanacağınız diğer malzemelerinizi rahatlıkla saklayabilir ve ihtiyacınız olduğunda çalışma masası çekmecesini kullanarak alabilirsiniz. İki adet çekmeceye sahip ürün, kumaş yüzeyi ile malzemelerinizi sessiz ve düzenli olarak saklamanıza yardımcı olur. Kalemlerinizi koyacağınız harika tasarıma sahip metal kalemlik parçaları ile proje çalışmalarınızda en iyi yardımcınız olacak bu ürün son derece dayanıklı ve estetik görünüme sahip olması ile öne çıkıyor. Yerden yüksekliği 75 cm olan ürün çalışma yüzeyi her ihtiyacınızı görecek genişlik ve ebatlarına sahiptir.

Modern Görünümü İle Dikkat Çekiyor

Cam yüzey ve çelik iskelet modern ve estetik bir görünüm sunuyor olması evlerinizde ve ofisinizde rahatlıkla dekoratif olarak da tercih edeceğiniz çalışma masası seçenekleri arasında ilginizi çekecek ürünlerden biridir. Kullanım amacına uygun olarak fonksiyonel özellikleri ile siz projelerinizde en iyi arkadaşınız olacak çalışma masası ile hayallerinizde ki çalışmayı yapacağınız masa aradığınıza modern ve estetik görünümü dışında fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan çalışma masasını tercih edebilirsiniz. Diğer ürünleri incelemek için; https://www.hobi24.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.