izmirliyiz

Bayan Kot Ceket

26.07.2018
Bayan Kot Ceket

Bayan kot ceket, özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında tam olarak bir kurtarıcı görevi görmektedir. Bu aylarda hemen hemen herkes ne giyeceği konusunda kararsız kalmaktadır. Hava ne sıcak ne de soğuk olmasından kaynaklı olarak mont giyseniz sıcaklayıp ince giymiş olduğunuz zaman da  üşüyeceğiniz mevsimlerdir. Bu mevsimler de kot ceket almak tam anlamıyla hem rahatlık hem de mevsime uygun olmaktadır. Yaklaşık olarak 2 yıldan daha fazla süredir kot ceketler bayanların tercih sıralamasında en üst sıralarda yer almaktadır. Deri ceket yerine artık kot ceket daha fazla tercih edilmektedir. Uyum konusunda da bayan kot ceket spor bir tarzınız var ise bu durumda hiç zorlanmadan kombin yaparak giyebileceğiniz tarzınıza uydurabileceğiniz bayan giyim ürünleri arasında yer almaktadır.

Bayan Kot Ceket Kombin Nasıl Yapılır?

Bayan kot ceket, kombin yapılması oldukça rahat ve basittir. Koyu ya da açık tercihinize göre tercih etmiş olduğunuz kot ceketleri isterseniz renkli pantolonlar isterseniz de kot ceketinizin rengine uygun kot pantolonlar ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Koyu renk kot ceketin altına siyah bir Jean giyerek altına giyeceğiniz beyaz spor ayakkabı ile güzel ve uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Kot ceket modellerine https://www.dilvin.com.tr/kadin-mont-modelleri buradan bakabilir ve beğendiklerinizi satın alabilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.