izmirliyiz

Asus Zenfone

25.08.2017
Asus Zenfone

Son dönemin ön plana çıkan akıllı telefonlarından biri olarak dikkat çeken Asus Zenfone sizlere çok özel işlemler sunmaktadır. Sizler de bu tip telefon tercihlerinde bulunacaksanız ve detaylı bir işlem yapılmasını istiyorsanız gerek işletim sistemi, gerek işlemcileri gerekse genel tasarımı olarak tercih yapabileceğiniz bir telefon olarak dikkat çekmektedir. Şimdi sizlere biraz bu konuda bilgi vermeye çalışalım.

Asus Zenfone Özellikleri

Asus Zenfone özellikleri ile ilgili olarak, öncelikle söylememiz gereken ekran özellikleri olmaktadır. Ekranı multi touch özelliğinin yanı sıra, aynı zamanda da eldiven özelliği de bulunmaktadır. 3000 mAh batarya kapasitesi ile 8 saatlik bir bekleme özelliği sunmaktadır. Bunun haricinde, genel hatlarıyla uygun fiyatlı ürünler sunarak sizlere teferruatlı ve kaliteli ürünler sunmayı başaran Asus ile ilgili olarak sizler de farklı ürünler seçebilirsiniz.

Asus Zenfone Telefonları

Siz de akıllı telefon tercihi olarak Asus Zenfone almaya karar verdiyseniz sizlere şu kadarını söyleyebiliriz ki, uzun süre kullanacağınız verimli bir telefona sahip olacaksınız. Uygun fiyatlı seçeneklere kolay ulaşmak için www.incehesap.com adresini ziyaret etmenizi öneririz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.