izmirliyiz

Art Gallery Farkı

13.02.2023
Art Gallery Farkı

Art Gallery İstanbul Sevil Dolmacı tarafından düzenlenen bir galeridir. Sevim Dolmacı burada birçok ünlü ressamın resimlerini sergilemekte ve uluslararası çalışmalar yapmaktadır. Birçok ünlü ressam ile birlikte çalışarak yabancı ressamların çalışmalarını kendi galerisinde sergileyerek Türk sanatseverleri bu resimler ile buluşturmaktadır. Sizler de bu sergileri ziyaret ederek dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini görme imkânı bulabilirsiniz.

Hem dünyadan hem de Türkiye’den birçok sanatçıyı bir araya getirmektedir. Birçok sergi düzenleyerek sanatseverlerin katılımı sağlanmaktadır. Önemli sanatçıların eserlerini görüp inceleyebileceğiniz birçok sergi hazırlamıştır. Sizler de rahatlıkla bu sergileri gezebilir ve bu çalışmaları inceleyebilirsiniz.

En Güzel Art Gallery

Art Gallery de sergilemen birçok sanatsal eseri incelemek için hafta sonları sevdikleriniz ya da aileniz ile birlikte buraları ziyaret edebilirsiniz. Birbirinden ünlü yerli ve yabancı sanatçılar tarafından hazırlanmış olan bu eserleri inceleyebilir ve sanata dair bilgi paylaşımları yapılabilir. Bunun için daha fazla bilgi edinmek isterseniz https://sevildolmaci.com.tr/tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.


BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2001-2023, izmirliyiz.com - Tüm hakları saklıdır. Sitemizde yer alan bilgiler zaman içerisinde geçerliliğini yitirmiş olabilir. Bilgi güncelleme/silme taleplerinizi iletişim sayfamızdaki mail adresinden bize iletebilirsiniz.